Veterán klub v akcii

Po letnej prestávke odohral Veterán klub dve futbalové stretnutia s kvalitnými súpermi.
Na ihrisku netradičného, ale o to kvalitnejšieho súpera Šaštína sme 5.septembra remizovali 2:2 (1:1). Po rýchlom úvodnom zásahu domácich, zaváňajúcom ofsajdovou pozíciou z 3. minúty, sme vyrovnali v 30.minúte zásluhou Stana Škodu. V úvode 2. polčasu sme po prísne nariadenom pokutovom kope znovu prehrávali, ale v 70. minúte na konečných 2:2 vyrovnával po samostatnom prieniku Jozef Čápka. Stretnutie sa týmto výsledkom aj zaslúžene skončilo.
19. septembra sme na domácom ihrisku porazili Zeleneč vysoko 7:2 (3:2). Pod vysoké víťazstvo sa podpísala neobvykle efektívna koncovka nášho mužstva, ktoré nastúpilo po dlhom čase takmer v kompletnom zložení. Gólovo sa presadili Štefan Ryška 2x, Jozef Demovič, Pavol Bobák, Stano Škoda, Peter Magula, Jozef Čápka.
Na nasledujúce stretnutia na domácom trávniku – v hodový pondelok 28.9.2009
o 16:30 hod s Radošovcami a 10.10. o 15:00 hod s Červeníkom ( 3.ročník memoriálu Rudolfa Varínskeho ) srdečne pozývame všetkých fanúšikov dobrého futbalu.