Stolný tenis v novej sezóne

Stolnotenisový oddiel vstupuje do svojej 3. sezóny. Po predchádzajúcich sezónach v ktorých sme obsadili 7. a 5. miesto v 6.lige, by sme stúpajúci trend našej výkonnosti chceli potvrdiť aj v sezóne nasledujúcej, v ktorej by sme chceli skončil do 3. miesta a v prípade priaznivých okolností sa pobiť aj o postup. K našim najväčším konkurentom bude patriť Modranka ´A´, Hlohovec ´D´, Vrbové ´B´ a Zavar.
K rastúcej výkonnosti všetkých hráčov by mal dopomôcť vznik ´B´ družstva, ktoré nás bude reprezentovať v novovznikajúcej 7. lige. Keďže stolný tenis v okrese Trnava zaznamenáva momentálne veľký rozmach – vďaka novo prihláseným ôsmym družstvám bola vytvorená aj 7.liga, ktorá bude mať určite dobrú úroveň vzhľadom na kvalitu, ktorá sa do súťaže prihlásila – Horné Orešany ´B´ ( s ´A´ družstvom v 2.lige), Modranka ´B´, Piešťany ´C´, Krakovany ´B´ a v neposlednom rade dúfam, že aj Jasl. Bohunice ´B´.
K tomu, aby naše ´B´ družstvo mohlo vzniknúť, naše rady rozšírili Ľuboš Mráz doteraz hrajúci 4.ligu za Kočín – Lančár, Stano Škoda patriaci v turnajoch neregistrovaných k najlepším hráčom a mladík Tomáš Gajarský – syn nášho stabilného hráča Petra Gajarského.

Ing. Jozef Čápka, člen VV STO ŠK Blava