Turnaj futbalových prípraviek v Hlohovci

Dňa 24.05.2008 sme sa zúčastnili 3.kola turnaja ObFZ na ihrisku FK Lara Hlohovec.
V prvom zápase sme sa stretli s favoritom turnaja TJ Drahovce. Do zápasu sme nastúpili s cieľom neprehrať s jasným lídrom tabuľky. To sa nám aj zo začiatku darilo, ale po chybe obrany a peknom zakončení súpera sme polčas prehrali 0:1.V druhom polčase sa prejavila nesústredenosť nášho mužstva a inkasovali sme ešte 2 krát.
V druhom zápase nás čakala domáca Lara Hlohovec a po zbabranom prvom zápase sme chceli zabojovať o dobrý výsledok, čo sa nám nakoniec aj podarilo a po góloch Dvoráka a V. Malého sme zvíťazili 2:0.

Turnaja sa zúčastnili hráči: Radko Malý, Adam Kurek, Viktor Malý, Rudolf Kellner, Paťo Kavoň, Oliver Lackovič, Danko Dvorák, Andrej Bartošovič, Jakub Bartošovič, Viliam Vrbovský, Paťko Sýkora a Paťo Magula.

Tréner: Bachňák Juraj
Vedúci mužstva: Kurek Martin