Tenisové kurty opäť v plnom nasadení

Dňa 7.8.2010 bola vynikajúco zrealizovaná myšlienka usporiadať v tenisovom areály slávnych turnaj pre širšiu verejnosť a okolie, v ktorom svoju účasť potvrdili dvojice od Modry, Pezinka, Trnavy až po Piešťany. Za spolupráce obce Jaslovské Bohunice a TK ŠK Blava sa súperi vo štvorhrách postavili zoči-voči sebe a počasiu, ktoré z rána nepríjemným dažďom vzdorovalo, no nakoniec kontumačne prehralo a turnaj sa mohol začať v plnej paráde.
Usporiadatelia turnaja malým ospravedlnením za počasie v podobe tradičného prípitku uvítali súťažiacich a v dobrej nálade vylosovali do štyroch skupín 18 párov.
V základných skupinách sa boje o postup do hlavnej časti začali z ostra, kde nesklamali domáci ligisti a potrápili tenisovo skúsenejšie a vyhratejšie páry.
Vo finálovom boji o prvé miesto mali úspešnejšiu ruku pár Ulehla – Lackovič, kde sa stretli s dvojicou Puškár – Puškár.
O tretie a štvrté miesto zabojovali domáci borci: Tomáš Junas- Maroš Ondrišek a Jozef Čápka- Daniel Bobák, kde udržali pevnejšie nervy a získali tretie miesto Jozef Čápka- Daniel Bobák.
O chutné občerstvenie, gulášik a cigánsku pečienku sa postarala spoločnosť Regatel, ktorej ďakujeme.
K dobrej nálade prispeli v závere turnaja ´kritické pripomienky´ Rafaela Lehena Nedala, pardon Nadala ( Janko Lehen ), po ktorých si organizátori berú malé chybičky k srdcu do budúcna .
Poďakovanie za vecné trofeje a spoluprácu v organizácii patrí obci Jaslovské Bohunice.
Tenisový klub Jaslovské Bohunice blahoželá víťazom, praje športovcom veľa radosti z tenisu a teší sa na ďalšie športové podujatia.

Maroš Ondrišek, tajomník VV TK ŠK Blava