Staršie žiačky nesklamali

V areáli antukových dvorcoch ŠK Blava sa odohralo 2. kolo súťaže družstiev starších žiačok. Našim súperom bolo družstvo starších žiačok TK Kúpele Piešťany B. Dievčatá podali výborné výkony.
Maluniaková Laura tvrdou a presnou hrou vyhrala svoj zápas a viedli sme 1:0.
Kadlecová Simona mala na začiatku rešpekt zo súperky, ale v druhom sete pridala, zápas zdramatizovala, ale nakoniec prehrala. Stav bol 1:1.
Mrvová Alexandra nestačila na dobre hrajúcu Obertášovú a prehrala. Stav bol 1:2 pre súperky.
Junasová Patrícia vo výbornom zápase vyhrala prvý set, v druhom prehrala a v treťom, plným zvratov zabojovala a vyhrala a upravila stav na 2:2.
Na rad prišli štvorhry. V ňom Maluniaková s Junasovou nezachytili úvod zápasu a museli doháňať náskok súperiek. Tie ich dobrou hrou nepustili do brejku a zaslúžene vyhrali. Stav bol 2:3 pre Piešťanky. Druhá dvojica Mrvová s Remenárovou sa snažili vyhrať, ale v dobre rozohratom zápase nezvládli koncovku a prehrali v troch setoch pričom v treťom viedli 2:0. Piešťanky týmto zápasom vyhrali a upravili stav na konečných 4:2. Našim dievčatám patrí poďakovanie za predvedené výkony a určite potešili svojho trénera za prístup a odvedené výkony.