Patrícia Junasová so zlatom z halových majstrovstiev SR vo štvorhre

V halovej sezóne 2016 sa tenisti z nášho tenisového klubu zúčastnili halových majstrovstiev regiónov a halových majstrovstiev Slovenska v kategórii 12, 14, 16 a 18 ročných a turnajov na Slovensku organizovaných Slovenským tenisovým zväzom (STZ). Halovou majsterkou regiónu dorasteniek do 18 rokov vo dvojhre sa stala Laura Maluniaková. Druhá skončila Alexandra Matejčíková. Laura Maluniaková spolu s Patríciou Junasovou skončili vo štvorhre na 2. mieste. V kategórii mladších dorasteniek do 16 rokov má náš klub historicky prvú zlatú medailu a zároveň halovú majsterku Slovenska vo štvorhre Patríciu Junasovú. V dvojhre skončila vo štvrťfinále. V kategórii do 14 rokov skončil Miloš Karol druhý vo štvorhre na majstrovstvách Slovenska a tretí vo štvorhre na majstrovstvách regiónu, čo je tiež veľmi pekný úspech. V kategórii do 12 rokov skončil náš najúspešnejší hráč Pavel Gula na majstrovstvách Slovenska tretí vo štvorhre a zároveň na majstrovstvách regiónu skončil na 1. mieste vo dvojhre a aj vo štvorhre. Najmladšia hráčka Natália Mrvová sa neprebojovala v kategórii do 12 rokov na medailovú pozíciu, ale má pred sebou ešte rok v tejto kategórii. Ostatní hráči sa nedokázali presadiť (Alexandra Mrvová, Peter Kučera), respektíve sa nedostali do nominácie. Rok 2015 bol zatiaľ najúspešnejší čo sa týka ziskov medailí a teší nás, že aj rok 2016 začal peknými úspechmi. Verím, že deti budú na sebe viac pracovať, aby sa presadili aj v letnej časti sezóny a aby sa pridali aj iní.