Jozefovský futbalový turnaj Veterán klubu

V sobotu 21.marca sa uskutočnil na umelej tráve v Jaslovských Bohuniciach ´Jozefovský´ futbalový turnaj starších pánov za účasti Maduníc, Špačiniec, Kátloviec a domáceho Veterán klubu.
Vo veternom a chladnom počasí v prvom zápase zdolal Veterán klub súpera zo Špačiniec po výsledku 4:2, o góly sa rozdelili – Pavol Bobák 2, Štefan Ryška, Jozef Zaťko. Z druhého zápasu postúpili do finále Madunice po vysokom víťazstve nad Kátlovcami 6:0. V súboji o 3.miesto zvíťazili po penaltovom rozstrele Špačince nad Kátlovcami. Vo finále si Veterán klub Jaslovské Bohunice poradil s Madunicami po výsledku 5:2 (Pavol Bobák 2, Vladimír Hrabovský 2, Jozef Zaťko) a zaslúžene obsadil 1.miesto.
Úvodné futbalové podujatie roka 2009 bolo na výbornej úrovni, naviac vylepšené o kvalitný guláš, lokše a občerstvenie. Škoda len menšieho počtu fanúšikov, keďže počasie príliš neprialo. Poďakovanie za organizáciu patrí členom Veterán klubu – Jozefovi Demovičovi, Tiborovi Matovičovi a Romanovi Spěvákovi. Dúfame, že toto jarné podujatie sa stane tradíciou aj v ďalších rokoch.

Ing.Jozef Čápka, zastupujúci predseda STK