Žiaci a prípravka

ŠK Blava – Smolenice 2:1 (1:0)
góly: Dvorák, Bohunický

V predposlednom kole sme na domácej pôde privítali tabuľkového suseda zo Smoleníc. Keďže hráčov súpera dokonale poznám, veril som, že ich môžeme poraziť. K úspechu mal viesť aktívny pohyb, dôraz v osobných súbojoch a vyššia individuálna kvalita. Opäť sme začali vlažne a len ťažko sme sa vyrovnávali pohyblivejším Smoleničanom. Našťastie, hostia svoje náznaky šancí nedokázali dotiahnuť do gólového konca. V nemastnom prvom polčase sme sa nakoniec ujali vedenia, keď perfektnú prihrávku Bohunického rutinérsky zúžitkoval Dvorák. Druhý lolčas bol z našej strany o niečo lepší, no hostia, paradoxne, dokázali vyrovnať. Našťastie, máme v tíme hráčov, ktorí dokážu rozhodovať zápasy. A presne takým je Maťo Bohunický, ktorý po peknom sóle s prehľadom rozhodol – 2:1. Získali sme 3 body a v tabuľke sme preskočili práve nášho sobotného súpera. Posledný domáci zápas sezóny si chlapci užili a verím, že ich futbal bude baviť aj v ďalších rokoch. Veď radosť z hry je to najdôležitejšie ?

zostava: Plesník – Tomašovič T., Hrčka, Tomašovič M., Klč – Bardáč, Martinovič, Bošnák, Bohunický, Bajza – Dvorák (Filo)

Skvelé zakončenie úspešnej sezóny na turnaji v Dolnom Lopašove !

Dňa 9.6.2018 sme sa s družstvom prípravky predstavilo na turnaji v Dolnom Lopašove. Na turnaji štartovalo 8 mužstiev z Obfz Trnava, hralo sa v dvoch skupinách systémom každý s každým. Podľa výsledkov v skupinách sa hralo o umiestnenie. Naši chlapci z Bohuníc obsadili v tabuľke 1. miesto a vo finále sa stretli s Drahovcami. Súboj bol zo začiatku vyrovnaný, chlapci chceli veľmi vyhrať a trošku im to zväzovali nohy. Nakoniec po prvom strelenom góle sa opäť dostali do svojho tempa a súpera porazili výrazným rozdielom. Alex Nádaský sa stal najlepším hráčom turnaja. Chlapcom gratulujem, pretože pre niektorých to bol posledný zápas v kategórii prípravky, menovite Patrik Holec, Adam Bašnák a BrankoMagyar sa presúvajú do žiackeho družstva. Dúfam, že sa im bude dariť aj v kategórii žiakov, pretože sú to veľmi nadaný a šikovný športovci.

Výsledky turnaja:

Šk Blava Jaslovské Bohunice – Dubovany   0:0       na penalty 3:2 (Nádaský, Holec, Magyar)

Šk Blava Jaslovské Bohunice – Ostrov    8:1 Magyar 2, Bobák 2, Bašnák 2, Melicher, Holec

Šk Blava Jaslovské Bohunice – Vrbové   3:0     Bobák, Nádaský, Magyar

Finále:

ŠK Blava Jaslovské Bohunice – Drahovce   8:1Magyar 3, Nádaský, Bobák, Bašnák, Žemla, Holec