Výsledky našich mužstiev nám tento víkend veľmi nepriali.

Muži: Trebatice – ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice

V prvom polčase sme sa zbytočne dostali pod tlak, keď sme svojou nedisciplinovanosťou darovali súperovi šance na skóvanie. Boli sme nervózni a niektorí hráči naleteli súperovi na taktiku, kde prevažovali provokácie a osobné invektívy. Z tohto sa musíme všetci poučiť, pretože sme si takto premrhali celý prvý polčas a treba si na to zvyknúť, že aj takto sa hrá futbal a byť na to pripravený. V závere polčasu sme dostali červenú kartu a s následného pokutového kopu sme inkasovali na 1:0. Cez polčasovú prestávku sme museli zmeniť systém hry a zároveň prišiel aj silný dážď, vďaka čomu sa začalo hrať na premočenom ihrisku s 30 minútovým omeškaním. Veľmi ťažko sa dalo na tomto teréne kombinovať, hlavne v strede ihriska, kde boli miesta s barinami vody. Aj napriek tomu sme sa v druhom dejstve dostali do dvoch obrovských šancí na vyrovnanie, avšak ani jedna sa neujala a domáci si tak závere ešte víťazstvo prikrášlili druhým gólom.Tréner Marek Maška

U19 Dorast OŠK Šúrovce – ŠK Blava 1928 Jasl.Bohunice

U15 Žiaci ŠK Blava 1928 J.Bohunice – Slávia Trnava 1:5

U13 mladší žiaci Horné Orešany – ŠK Blava 1928 J.Bohunice 3:0

U11 prípravka Spartak Trnava dievčatá – ŠK Blava 1928 J.Bohunice 2:1

V nedeľu 11.9.2022 nastúpila naša prípravka z U11 proti dievčatám trnavského Spartaku.Prvý polčas stretnutia bol veľmi vyrovnaný, hra sa prelievala z jednej strany na druhú a po ojedinelej strele sme inkasovali gól. Chlapci si cez prestávku oddýchli a v druhom polčase sa z vervou pustili do súpera.Táto snaha bola korunovaná gólom Tobiasa Frančiaka v 31 minúte. Od tohto momentu boli naši na súperovejpolovici stále, lopta poskakovala viackrát po bránkovej čiare súpera a nie a nie ju dopraviť do bránky. Kalich horkosti sme si vypili až do dna, keď 5 minút pred koncom z ojedinelej akcie nám súper strelil víťazný gól.Chlapcom treba dať uznanie za bojovnosť, aktivitu, nasadenie. Ak budú takto pokračovať, každý súper bude mať z nich obavy.

U9 prípravka OTJ Banka – ŠK Blava 1928 J.Bohunice 7:3