Turnaj starších žiačok Blava Open

V dňoch 26.-28.3.2011, sa konal v priestoroch športového areálu, v tenisových halách turnaj starších žiačok, triedy D. Turnaja sa zúčastnilo 31 dievčat, z toho 5 dievčat nášho tenisového klubu. Napriek tomu, že to bol ,,déčkový´ turnaj, tak bol obsadený kvalitnými hráčkami z blízkeho okolia. Žreb prisúdil už v prvom kole silné súperky Knollovej, Mrvovej a Remenárovej. Aj keď dievčatá prehrali ale hrou určite nesklamali. Maluniaková a Junasová suverénnym spôsobom a veľmi dobrou hrou sa prebojovali do semifinále.
V prvom semifinále sa stretla nasadená jednotka Záhradníková z Piešťan s Laurou Maluniakovou. Laura vyhrala pomerom 6:3 7:5. V druhom semifinále sa stretli Zelenayová z Piešťan s Patríciou Junasovou. Paťka po tuhom boji nakoniec prehrala 7:6 (2) 6:4 a skončila na treťom mieste. Vo finále Laura zopakovala výborný výkon a aj napriek veľmi dobre hrajúcej Zelenayovej vyhrala 7:6(5) 6:4. Úspešné dievčatá boli ocenené peknými vecnými cenami. Tenisový klub ŠK Blava potešilo prvé a tretie miesto dievčat z Jaslovských Bohuníc za čo im srdečne blahoželáme.