Otvorenie vodáckej sezóny

Záujem o vodácky život pritiahol do Bohuníc v utorok 29.4.2008 NEPTÚNA, vládcu všetkých vod, ktorý sa nestačil čudovať, čo sme už v Bohuniciach pripravili. Najskôr odskúšal kvalitu vodáckeho móla na Lodenici pri rybníku, foto 1, potom vybalil novučičké BABY KAYAKY , ktoré spoločne so starostom a súčasne prezidentom ŠK Blava p. Ryškom označili novým logom VODÁCKEHO KLUBU BLAVA a hned potom zázračným kľúčom odomkol vody rybníka pre malých aj väčších vodákov.

Pri pohľade na novú Zbojnícku kuchyňu instalovanú pod svahom pri mole sa aj Neptún začal mlsne oblizovať . Všetci sa tešíme a veríme že bude dlho a dobre slúžiť všetkým, ktorí prídu k vodákom stráviť príjemné chvíle oddychu pri štýlovom grilovaní alebo spoločnom guláši.
Opozornil vsetkých,ž e v zariadení je potrebné zakúriť trieskami a dalej kúriť len doneseným dreveným uhlím, aby nám táto kuchyňka v prírode dobre a dlho slúžila.

Potom ešte Neptún skontroloval ako sa nové kayaky chovajú pri nácviku eskymákov v bazéne Kaštiela a ponáhlal sa na rieku Váh, kde ho už čakali nedočkaví vodáci aby odomkol aj vodu rieky Váh, ktorú od 1. mája budú splavovať aj záujemci z nášho vodáckeho klubu Blava.
Na slávnostnom odomykaní vody Blavy sme uvítali aj riaditeľku Regionálmeho riaditeľstva SČK Trnava, ktorá došla povzbudiť nasich trenerov SČK, ktorí budú dohliadať na to, aby sa vodáci vedeli v prípade potreby postarať o seba alebo aj o druhých, ak bude treba.

Dakujeme za pomoc a podporu všetkým, ktorí sa pričinili o to aby vodáci mali v Bohuniciach také podmienky a mohli ísť príkladom ako sa dá ak sa chce a je naozajstný záujem.

Vrbovský, predseda vodáckeho klubu

Fotogaléria