Jaslovských Bohuniciach sa bude hrať 3.liga

Pred rokom – dvomi by sme ani len nepomysleli, že sa to tak rýchlo stane. Naše Á-čko , ako nováčik súťaže je už 3.kolá pred koncom istým víťazom 4. ligy !!
V 20.kole jasne deklasovalo na domácich stoloch družstvo Kúty B 15 : 3. V tabuľke o postup má 26 bodov a nedostižný 7-bodový náskok. Chlapci , gratulujeme a srdečná vďaka !!! Pridávam teraz vyjadrenie hráča A-mužstva a zároveň tajomníka oddielu Jozefa Čápku : „Dnes dovŕšilo A-družstvo historický úspech stolného tenisu v Jaslovských Bohuniciach – a to postup do 3.ligy mužov – 3 kolá pred koncom súťaže máme nedostižný náskok 7 bodov. Ďakujem všetkým za podporu (aj keď dnes to tak nevyzeralo) počas celej súťaže!!!
Ďakujem všetkým hráčom, ktorí sa o tento úspech pričinili, výkonného výboru a všetkým členom oddielu, ktorí prispeli k tomuto úspechu.Je to jednoznačne úspech celého klubu a nie len hráčov ktorí nastupovali v zápasoch A-mužstva!!! Verím, že v nastúpenom trende budeme pokračovať aj naďalej –a že naši mladí hráči budú rásť tak, aby 3.liga nebola najvyššou, ktorá sa kedy v Jaslovských Bohuniciach bude hrať!!! Je to už druhý spečatený postup v tejto sezóne. Prvý dosiahli žiaci B-družstva, ktorí postúpili do 1.ligy suverénne bez straty bodu už 2 kolá pred koncom.Tretí postup, verím, že pridajú chalani z C-čka, ktorým stačí vyhrať 2x v posledných 4 kolách (keď doteraz nestratili ani len bod !!!). Ďalej by som rád spomenul bezproblémový stred tabuľky, ktorý uhralo B-čko ako nováčik v 5.lige!!!a suverénnu záchranu A-čka žiakov v 1.lige!!! „