26.kolo III.ligy (muži): ŠK Blava – Štúrovo 5:0

Góly: 31. a 54. Jakáb, 63. Pilíšek, 64. Gerši,75. Boháčik
Divákov: 300

Zápas sa začal prevahou domácich a hostia sa stiahli do obrany z ktorých chceli vyrážať do protiútokov. Z tlaku však rezultujú šance domácich. V 5 min.sa ocitol v šanci domáci Schmidt po centri Heteša ale jeho strelu hosťujúci brankár kryl. V 19 min. Jakáb tvrdou strelou tesne minul a tak isto aj Miklášova strela išla tesne vedľa. Gól priniesla 31 min.keď po rohovom kope Varhaníka prekonal hlavou hosťujúceho brankára Jakáb.Hostia hru otvorili ale do prestávky už gól nepadol. V druhom polčase potvrdili svoju prevahu hráči Bohuníc ďalšími gólmi. Najprv Varhaníkovu strelu zo 17 m brankár Németh kryl ale Miklášovu z 54 .min. dokázal len vyraziť pred seba a dobiehajúci Jakáb už nemal problém zvýšiť na 2:0 . V 63 min sa hlavou presadil v pätke domáci Pilíšek a zvýšil na 3:0. Po najkrajšej akcii domácich v 64 min. keď si loptu narazili Varhaník s Hetešom a po následnom centri do šestnástky Gerši z prvej prekonal hosťujúceho gól mana. Celý druhý polčas sa hralo prakticky len na súperovej polovici ktorý boli pod neustálim tlakom. V75 m Mikláš zacentroval do šestnástky kde sa presadil hlavou Boháčik a upravil skóre na konečných 5:0. Jedinú strelu hostí do priestoru domácej brány poslal Saláta až 90 min ktorá ale bola s veľkej diaľky a nemala ani patričnú razanciu. Štúrovo prišlo s veľmi mladým mužstvom ktoré ak v tomto súťažnom ročníku nevypadne, môže za rok -dva tvrdiť muziku v tretej lige.

Zostava: Psota – Gábriš, Gajarský (77. Nádaský), Heteš (66. Goga), Pilíšek, Schmidt, Boháčik, Jakáb, Mikláš, Varhaník, Gerši(70. Kiš),

Tréner: Vladimír Ekhardt
As.trénera: Stanislav Jarábek