25.kolo III.ligy (muži): V.Ludince – ŠK Blava 1:5

Po úspešne zvládnutom Gabčíkove sme cestovali na juh Slovenska na ďalší majstrovský zápas, do nepríjemných a vyše dvoch hodín vzdialených V. Ludiniec.
Vediac o výsledkoch z Vesteníc sme chceli využiť ponúknutú šancu , dostať sa na čelo súťaže. Preto sme sa sústredili v zápase na hernú a taktickú disciplínu, čo chlapci aj počas zápasu plnili. Naviac nám k tomu pomohol aj rýchly gól Michala Jakába, v ôsmej minúte, po teči domáceho hráča. Chlapci sa upokojili , hrali dobre kombinačne a vyrážali sme do rýchlych protiútokov, keď hlavne dvojica Tomáš Varhaník a Ľubomír Gerši , dokázali to, čo sme od nich očakávali aj v predošlých zápasoch , presadiť sa v osobných súbojoch a hlavne strelecky. Do polčasu strelil Tomáš Varhaník ešte dva góly a chýbalo mu kúsok šťastia na
hatrik , keď trafil ešte do tyče.
Musím ale povedať, že aj domáci mali v prvom polčase možnosť skórovať, keď mali 2-3 šance. V tom momente stálo pri nás šťastie. Hlavne po rohoch súpera nás podržal výborný Jaroslav Psota .
Po dobrom výkone z prvého polčasu, sme začali aj druhý aktívne a Ľubomír Gerši po skvelej spolupráci s Tomášom Varhaníkom zvýšil v 56. minúte už na 4:0. Keďže sa domáci snažili skorigovať výsledok , hrali i naďalej otvorený futbal a vytvorili si aj šance , z ktorých jednu využili na skorigovanie stavu na 1:4.
Záver zápasu sme zvládli veľmi dobre , keď dobrou medzihrou držali chlapci loptu na našich kopačkách a ohrozovali bránu domácich . Najväčšie šance zahodili
Gerši , Varhaník, Schmidt a hlavne Mikláš. Ale i tak sme sa v závere presadili v 83. minúte Radovanom Pilíškom na konečných 1:5 .A tak potvrdil naše vysoké, ale zaslúžené víťazstvo z horúcej pôdy V. Ludiniec.
Po dlhom čase sme sa opäť prebojovali na prvé miesto , kde by sme radi zostali až do konca súťaže…